Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Вікна Viknar'off

Український профіль, європейська якість, відмінна ціна
Вікна з профілю MegaLine 600
Вікна MegaLine 600 — це поєднання сучасного дизайну та відмінних характеристик. Шестикамерний профіль з елегантними м'якими формами додає інтер'єру справжнього домашнього затишку. Кольорова гама відтінків ламінації дозволяє таким вікнам гармонійно доповнювати будь-який дизайн: від класики до модерну, від мінімалізму до хайтеку. Завдяки сірому ущільнювачу ці вікна візуально збільшують проникнення світла до приміщення та підкреслюють вишуканість оселі.


порахувати вікна з MegaLine 600
Вікна з профілю ClassicLine 400
Вікна ClassicLine 400 відповідають основним вимогам енергозбереження, монтажна глибина 60 мм, енергозберігаючий склопакет з аргоном та фурнітура, яка виключає продування. Завдяки таким технічним рішенням, вікна ClassicLine 400 — це стандарт комфорту та затишку для кліматичних умов в Україні.
Відчуття безпеки у власному домі — одна з базових людських потреб. У поєднанні з протизламною фурнітурою Vorne та квадратним армуванням , вікна ClassicLine 400 забезпечать захист від злому за лояльні кошти.

порахувати вікна з ClassicLine 400
Вікна з профілю LWS 3
Достойне рішення для невеликого бюджету

Вікна LWS 3 добре прослужать вам роками. Це відмінний варіант для тих, хто планує заощадити без втрати якості.

Монтажна глибина трикамерного профілю складає 58 мм, встановлюваних склопакетів — 24 та 32 мм. Профільна система LWS 3 задовольняє базові потреби в теплоізоляції.
порахувати вікна з LWS 3
Металопластикові вікна Viknar'off (Вікнарьов)
Металопластикові вікна, поступово витісняють з ринку традиційні дерев'яні конструкції....
Вартість пластикових вікон цілком доступна, а різноманітність профілів дозволяє зробити затишним і теплішим як власні будинки так і квартири або балкони.

Компанія "ВінДекор" пропонує металопластикові вікна компанії Viknar'off (Вікнарьов) в м. Ужгород.
Вікна з профілю Viknar'off (Вікнарьов) можуть бути різної конфігурації і кольору. При цьому незмінними залишаються висока якість конструкції, міцність і захист будинку від протягів і холодів.

Міцність, герметичність і якісне теплосбереження — ось критерії вибору металопластикових вікон з профілю Viknar'off (Вікнарьов). Вікна роблять з якісного пластикового профілю з низькою теплопровідністю. Замість одинарного скла використовується енергосберігаючий склопакет або міцна сендвіч-панель. Відкривання і закривання вікон забезпечується за рахунок роботи надійної фурнітури.

Ціна на вікна з профілю Viknaroff (Вікнарьов) залишається доступною. А ось які параметри впливають на формування вартості, варто розібратися детально.
Якщо ви плануєте купити металопластикові вікна, то варто врахувати, що на їх ціну впливають різні фактори:

  • Розмір вікна.
  • Тип ПВХ профілю, який буде використаний для виготовлення вікна.
  • Заповнення — скло, склопакет (однокамерний або двокамерний) або сендвіч-панель
  • Тип відкривання і закривання стулки.
  • Можливість встановлення на вікна протизламну фурнітуру, функції мікропровітрювання, омежувач відкривання "Дитяча безпека".
  • Зовнішній вигляд — вартість вікон білого кольору нижче, ніж у ламінованих, але зате ламіновані краще вписуються в інтер'єр приміщення.
Ці фактори потрібно враховувати при виборі вікон. А от якість виготовлення, надійність і довговічність у виробів від Viknaroff (Вікнарьов) на висоті незалежно від габаритів і комплектації.
Безкоштовна консультація
Менеджер допоможе вам з точним розрахунком вартості
і підскаже про наявні акції
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності