Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Вікна GEALAN

Німецький профіль, гарантія 15 років, висока якість за доступну ціну
Вікна з профілю GEALAN S 9000
Німецький профіль Gealan S 9000 — це сила та надійність сучасних віконних систем. Поєднуючи в собі простоту, красу та функціональність, Gealan S 9000 додає величі міським забудовам та індивідуальності заміським будинкам.

Інноваційні технічні рішення системи Gealan S 9000, який виготовляється в Європі, стануть найкращим вибором для енергоощадного будівництва. Про це свідчать монтажна глибина 82,5 мм, три контури ущільнення та 6 внутрішніх камер профілю.

Енергозберігаючий склопакет товщиною 48 мм підвищує рівень теплоізоляції, водночас забезпечує максимальне світлопропускання конструкції.порахувати вікна з GEALAN S9000
Вікна з профілю GEALAN S 8000
М'якість контурів, багатий вибір кольорів, виважений стиль та практичність у кожній деталі — це профіль Gealan S 8000. Дизайн цієї профільної системи дозволяє створювати елегантні і сучасні вікна, які, без сумніву, підкреслюють красу дому.

Взимку тепло, а влітку не парко завдяки унікальній шестикамерній системі Gealan S 8000. Монтажна глибина 74 мм та енергоефективний склопакет забезпечать комфорт та енергоощадність житла у будь-яку пору року.

Шум автомагістралі, близькість аеропорту чи інші зовнішні чинники не порушать ваш спокій із вікнами Gealan S 8000. Завдяки двом контурам ущільнення та двокамерному склопакету 44 мм, вікна Gealan S 8000 відмінно справляються із підвищеним шумом.
  порахувати вікна з GEALAN S8000​
  Металопластикові вікна GEALAN (Геалан)
  Металопластикові вікна, поступово витісняють з ринку традиційні дерев'яні конструкції....
  Вартість пластикових вікон цілком доступна, а різноманітність профілів дозволяє зробити затишним і теплішим як власні будинки так і квартири або балкони.

  Компанія "ВінДекор" пропонує металопластикові вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) в м. Ужгород.
  Вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) можуть бути будь якої конфігурації і кольору. При цьому незмінними залишаються німецька висока якість конструкції, міцність і захист будинку від протягів і холодів.

  Міцність, герметичність і якісне теплосбереження — ось критерії вибору металопластикових вікон з німецького профілю GEALAN (Геалан). Вікна роблять з якісного пластикового профілю з низькою теплопровідністю. Замість одинарного скла використовується енергосберігаючий склопакет або міцна сендвіч-панель. Відкривання і закривання вікон забезпечується за рахунок роботи надійної фурнітури.

  Ціна на вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) залишається доступною. А ось які параметри впливають на формування вартості, варто розібратися детально.
  Якщо ви плануєте купити металопластикові вікна, то варто врахувати, що на їх ціну впливають різні фактори:

  • Розмір вікна.
  • Тип ПВХ профілю, який буде використаний для виготовлення вікна.
  • Заповнення — скло, склопакет (однокамерний або двокамерний) або сендвіч-панель
  • Тип відкривання і закривання стулки.
  • Можливість встановлення на вікна протизламну фурнітуру, функції мікропровітрювання, омежувач відкривання "Дитяча безпека".
  • Зовнішній вигляд — вартість вікон білого кольору нижче, ніж у ламінованих, але зате ламіновані краще вписуються в інтер'єр приміщення.
  Ці фактори потрібно враховувати при виборі вікон. А от німецька якість виготовлення, надійність і довговічність у виробах з профілю GEALAN (Геалан) на висоті незалежно від габаритів і комплектації.
  Безкоштовна консультація
  Менеджер допоможе вам з точним розрахунком вартості
  і підскаже про наявні акції
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності