Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Вікна GEALAN

Німецький профіль, гарантія 15 років, висока якість за доступну ціну
Вікна з профілю GEALAN S9000
Німецький профіль Gealan S9000 — це сила та надійність сучасних віконних систем. Поєднуючи в собі простоту, красу та функціональність, Gealan S9000 додає величі міським забудовам та індивідуальності заміським будинкам.

Інноваційні технічні рішення системи Gealan S9000, який виготовляється в Європі, стануть найкращим вибором для енергоощадного будівництва. Про це свідчать монтажна глибина 82,5 мм, три контури ущільнення та 6 внутрішніх камер профілю.

Енергозберігаючий склопакет товщиною 48 мм підвищує рівень теплоізоляції, водночас забезпечує максимальне світлопропускання конструкції.порахувати вікна з GEALAN S9000
Вікна з профілю GEALAN S9000
М'якість контурів, багатий вибір кольорів, виважений стиль та практичність у кожній деталі — це профіль Gealan S8000. Дизайн цієї профільної системи дозволяє створювати елегантні і сучасні вікна, які, без сумніву, підкреслюють красу дому.

Взимку тепло, а влітку не парко завдяки унікальній шестикамерній системі Gealan S8000. Монтажна глибина 74 мм та енергоефективний склопакет забезпечать комфорт та енергоощадність житла у будь-яку пору року.

Шум автомагістралі, близькість аеропорту чи інші зовнішні чинники не порушать ваш спокій із вікнами Gealan S8000. Завдяки двом контурам ущільнення та двокамерному склопакету 44 мм, вікна Gealan S8000 відмінно справляються із підвищеним шумом.
  порахувати вікна з GEALAN S8000​
  Металопластикові вікна GEALAN (Геалан)
  Металопластикові вікна, поступово витісняють з ринку традиційні дерев'яні конструкції....
  Вартість пластикових вікон цілком доступна, а різноманітність профілів дозволяє зробити затишним і теплішим як власні будинки так і квартири або балкони.

  Компанія "ВінДекор" пропонує металопластикові вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) в м. Ужгород.
  Вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) можуть бути будь якої конфігурації і кольору. При цьому незмінними залишаються німецька висока якість конструкції, міцність і захист будинку від протягів і холодів.

  Міцність, герметичність і якісне теплосбереження — ось критерії вибору металопластикових вікон з німецького профілю GEALAN (Геалан). Вікна роблять з якісного пластикового профілю з низькою теплопровідністю. Замість одинарного скла використовується енергосберігаючий склопакет або міцна сендвіч-панель. Відкривання і закривання вікон забезпечується за рахунок роботи надійної фурнітури.

  Ціна на вікна з німецького профілю GEALAN (Геалан) залишається доступною. А ось які параметри впливають на формування вартості, варто розібратися детально.
  Якщо ви плануєте купити металопластикові вікна, то варто врахувати, що на їх ціну впливають різні фактори:

  • Розмір вікна.
  • Тип ПВХ профілю, який буде використаний для виготовлення вікна.
  • Заповнення — скло, склопакет (однокамерний або двокамерний) або сендвіч-панель
  • Тип відкривання і закривання стулки.
  • Можливість встановлення на вікна протизламну фурнітуру, функції мікропровітрювання, омежувач відкривання "Дитяча безпека".
  • Зовнішній вигляд — вартість вікон білого кольору нижче, ніж у ламінованих, але зате ламіновані краще вписуються в інтер'єр приміщення.
  Ці фактори потрібно враховувати при виборі вікон. А от німецька якість виготовлення, надійність і довговічність у виробах з профілю GEALAN (Геалан) на висоті незалежно від габаритів і комплектації.
  Безкоштовна консультація
  Менеджер допоможе вам з точним розрахунком вартості
  і підскаже про наявні акції
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності