ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ
СИСТЕМ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ
ДЛЯ КОТЕДЖІВ ТА ДАЧ

Монтаж септиків «під ключ»
з гарантією 12 років від виробника

ВЖЕ СЬОГОДНІ ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНОК КОШТОРИСУ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО
Залиште ваші данні та скористайтесь рішенням наших експертів з урахуванням:
- умов ділянки
- типу об'єкта
- кількості користувачів
Зареєструвавшись, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності.
ПЕРЕВАГИ НАШИХ СИСТЕМ
Захист від поломок
Унікальний безшовний корпус системи захищений від пошкоджень важким ґрунтом, контакт неочищених стоків з навколишнім середовищем повністю виключений. В системах відсутні рухомі елементи, які можуть вийти з ладу. Гарантія виробника 12 років при терміні експлуатації більше 50.
Економний монтаж
Простий і швидкий монтаж за 1-2 дні без залучення спеціалістів, використання будівельної техніки та залізобетонних споруд.
4000+ змонтованих систем в Україні
Вже більше 4000 сімей довірили нам вирішити проблему відсутності центральної каналізації за допомогою систем ZELENA SKELIA
Комфортна експлуатація
Достатньо приділити 40 хвилин вашого часу на рік для самостійного обслуговування системи, без нав'язливого сервісу і залежності від підрядників. Відсутні витрати на біопорошки та витратні матеріали.
Відповідальність виробника
Компанія займається виробництвом обладнання на основі ряду запатентованих європейських технологій з використанням комплектуючих відомих світових брендів. Ефективність систем підтверджена результатами численних досліджень. Ми з впевненістю беремо на себе відповідальність за екологічну безпеку вашої ділянки.
Екологічна безпека
Завдяки технології біофільтрації системи ZELENA SKELIA забезпечують високу ступінь очистки (до 98%) навіть в умовах періодичного або сезонного використання. На відміну від систем, де використовується компресор, відключення електроенергії не призводить до замулювання дренажу та появи неприємних запахів.