Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Двері WDS

Комфорт та безпека вашого дому
2 системи
Дверні стулки з монтажною шириною 70мм або 60мм, внутрішнього чи зовнішнього відкривання, – в нашому асортименті є рішення для будь-яких задач.
Захист від продування
Зона з'єднання рами та порогу потребує особливої уваги при проектуванні. З метою захисту від продування, двері WDS комплектуються спеціальним елементом Windstop.

Windstop перешкоджає попаданню холодного повітря в приміщення і значно покращує теплоізоляцію.
Ущільнення порога
Також двері WDS комплектуються ущільнювачем порога, який забезпечує щільне герметичне примикання стулки до порогу
Посилена конструкція
ПВХ профіль та внутрішній підсилювач розроблені спеціально для використання в умовах підвищеного навантаження. Вони забезпечують стабільну роботу дверних конструкцій протягом усього терміну експлуатації.
Металопластикові двері WDS з заповненням від МАСКО
Металопластикові двері, як і вікна, поступово витісняють з ринку традиційні дерев'яні конструкції....
Вартість пластикових дверей цілком доступна, а різноманітність профілів дозволяє робити надійними різні модифікації — від балконних до міжкімнатних, офісних і вхідних.

Компанія "ВінДекор" є "Авторизований партнер" компанії WDS в м. Ужгород.
Ми пропонуемо двері WDS з заповненням від МАСКО, які дозволяють створити новітні стильні двері для сучасного будинку.

Зовнішній вигляд вхідних дверей з ПВХ від бренду WDS (ВДС) теж може бути різним. Завдяки використанням заповнення від компанії МАСКО вхідні двері будуть виразними і енергоефективними. Використання ламінованого профілю дозволяє органічно вписати конструкцію в інтер'єр приміщення або забезпечити гармонійне поєднання з оздобленням фасаду будинку.

Ціна, як ми вже зазначили вище, залишається доступною. А ось які параметри впливають на формування вартості, варто розібратися детально.
Від чого залежить вартість металопластикових дверей?
Якщо ви плануєте купити пластикові двері, то варто врахувати, що на їх ціну впливають різні фактори:

  • Розмір.
  • Тип ПВХ профілю, який буде використаний для виготовлення дверної коробки і стулки.
  • Тип відкривання і закривання стулки.
  • Комплектація — додаткові елементи (ущільнювачі порогу, Віндстоппер і т.д.), що розширюють функціонал двері і підвищують захист від продування.
  • Зовнішній вигляд — вартість стандартних білих моделей нижче, ніж у ламінованих, але зате ламіновані краще вписуються в інтер'єр приміщення.
Ці фактори потрібно враховувати при виборі пластикових дверей. А от якість виготовлення, надійність і довговічність у виробів від WDS на висоті незалежно від габаритів і комплектації.
Безкоштовна консультація
Менеджер допоможе вам з точним розрахунком вартості
і підскаже про наявні акції
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Двері, які отримали
своїх господарів
<сценарий> window.renderOptIn = function () { window.gapi.load ('Surveyoptin', function () { window.gapi.surveyoptin.render ( { // НЕОБХОДИМЫЕ ПОЛЯ "merchant_id": 315569329 , "order_id": " ORDER_ID ", "email": " CUSTOMER_EMAIL ", "delivery_country": " COUNTRY_CODE ", "предполагаемая_дата_доставки": " ГГГГ-ММ-ДД ", // ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ПОЛЯ "продукты": [{"gtin": " GTIN1 "}, {"gtin": " GTIN2 "}] }); }); }