Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Як обрати вікна, які підійдуть саме вам ?

Надійність, довговічність, функціональність, максимальна енергоефективність — це універсальні вимоги, які можна висувати до будь-яких металопластикових вікон.
Але поряд з цими характеристиками у ПВХ конструкцій є і інші якості, які слід враховувати при замовленні вікон.

Різні варіанти комплектації металопластикових конструкцій дозволяють створити вікно, яке буде максимально відповідати саме вашим вимогам. Для цього потрібно оцінити умови, в яких буде експлуатуватися конструкція, і підібрати комплектацію відповідно до цих умов.
Будинок, квартира або офіс

Перше питання, на яке потрібно відповісти, вибираючи пластикове вікно: де його буде встановлено? Оптимальна комплектація вікон для квартир, приватних будинків, а також комерційних об'єктів, таких як офіси, буде відрізнятися:

 • Квартири в більшості багатоповерхівок мають віконні отвори типових форм і розмірів, тому різноманітність конструкцій буде невеликою. Вимоги до теплоізоляційним характеристикам теж будуть високими. При цьому навіть при централізованому опаленні ефект від встановлення енергоефективних вікон буде відчутним. А при автономному обігріві можна ще і забезпечити економію.
 • У ситуації зі склінням приватного будинку все дещо інакше. Тут будуть доречними нестандартні конструкції з білого або ламінованого профілю. Чим вище буде опір теплопередачі вікна, тим краще. Автономне опалення в парі з енергоефективними конструкціями може значно знизити витрати на обігрів.
 • В офісах і інших комерційних об'єктах зазвичай встановлюються типові вікна великого розміру. Для них основними вимогами будуть міцність і надійність. Велика площа скління збільшує тепловтрати, і їх варто мінімізувати якісними енергоефективними склопакетами.
Поверх
  Наступний важливий параметр — поверх.
  Висота розміщення вікна безпосередньо впливає на його вразливість до спроб несанкціонованого проникнення. Комплектувати протизламною фурнітурою і склопакетом з триплексом або броньованим склом варто вікна та балконні двері, встановлені:
  • У приватних будинках,
  • У квартирах на 1-2 поверхах (або вище, якщо під вікнами є парапет чи інший архітектурний елемент, що забезпечує доступ до вікна),
  • У квартирах на останніх поверхах (щоб виключити проникнення з даху),
  • В офісах і інших комерційних об'єктах на 1-2 поверхах.
  У всіх цих випадках ризик проникнення через вікно дуже високий, і тільки оптимальна комплектація конструкції може його знизити.

  Крім того, якщо в квартирі або будинку є діти, то на всіх поверхах необхідно встановлювати пристрої, що запобігають відкриттю стулки без відома дорослих. Це може бути блокіратор, ручка з ключем або дитячий замок безпеки.
  Верхні поверхи висотних будинків — це області з підвищеними вітровими навантаженнями. Вікна та балконні рами тут піддаються інтенсивному впливу, тому потрібно обирати конструкції з великим запасом міцності і монтувати їх за всіма правилами ДСТУ, застосовуючи найбільш надійне кріплення.

  Сонячна або тіньова сторона

  Акцентуючи увагу на безпеці та енергоефективності, не варто забувати про сонцезахист, а також про достатній рівень природного освітлення. Якщо вікна виходять на тіньову сторону, то бажано обирати конструкції, виготовлені на базі низького профілю, такого як WDS 6S. В такому випадку світловий проріз буде максимально розширено, і ви отримаєте більше сонячного світла.

  Для вікон, що виходять на сонячну сторону — східну або південну — пріоритетним буде ефективний сонцезахист. Його можна забезпечити, встановивши склопакет, укомплектований:
  • Сонцезахисним (рефлекторним, світловідбиваючим) склом,
  • Мультифункціональним склом, що об'єднує функції сонцезахисту і енергозбереження,
  • Тонованим склом (для тонування використовується спеціальна плівка або забарвлення скла в масі).

  Комплектація конструкцій склопакетами з сонцезахисними елементами дозволяє знизити перегрів приміщення в літню спеку. Завдяки цьому не тільки підвищується рівень комфорту, але і знижуються витрати енергії на кондиціювання (а значить — і витрати на оплату електрики)
  Потреба в шумоізоляції
   Якщо вікно виходить на досить тихий двір або вулицю котеджного селища, то необхідності в додатковій шумоізоляції немає. Звичайні склопакети, тим більш двокамерні, і самі непогано знижують гучність звуків, тому вам буде досить комфортно.

   • Якщо ж вікна виходять на:
   • Дорогу з інтенсивним автомобільним рухом,
   • Будівельний, промисловий чи дитячий майданчик,
   • Літню терасу кафе чи ресторану,
   варто врахувати, що шум може бути настільки гучним, що він стане заважати навіть при закритих вікнах. В цьому випадку виправданим є встановлення склопакетів з різною шириною дистанції або з зовнішнім склом збільшеної товщини (наприклад, 6 мм замість 4 мм).
   Такі зміни в конструкції дозволяють знизити гучність зовнішнього шуму в 2-3 рази, забезпечивши максимальний акустичний комфорт.

   Крім того, виправданим буде встановлення металопластикових вікон зі звукоізоляційними склопакетами в дитячі кімнати — так малюки не будуть прокидатися від шуму за вікном, а школярі зможуть повноцінно відпочити, не перевантажуючи нервову систему.

   Можливостей для «персоналізації» та «індивідуалізації» конструкції металопластикового вікна досить багато. Оптимальна схема комплектації і характеристики залежать в першу чергу від умов експлуатації — саме їх і потрібно враховувати, обираючи вікно для свого будинку або квартири.
   Дізнайтесь більше про всі переваги віконних систем WDS 8S, WDS 7S, WDS 6S, WDS 5S. Для замовлення вікон WDS залишайте заявку на прорахунок або замір.