У всіх цих випадках ризик проникнення через вікно дуже високий, і тільки оптимальна комплектація конструкції може його знизити.
Крім того, якщо в квартирі або будинку є діти, то на всіх поверхах необхідно встановлювати пристрої, що запобігають відкриттю стулки без відома дорослих. Це може бути блокіратор, ручка з ключем або дитячий замок безпеки.
Верхні поверхи висотних будинків — це області з підвищеними вітровими навантаженнями. Вікна та балконні рами тут піддаються інтенсивному впливу, тому потрібно обирати конструкції з великим запасом міцності і монтувати їх за всіма правилами ДСТУ, застосовуючи найбільш надійне кріплення.
Сонячна або тіньова сторона
Акцентуючи увагу на безпеці та енергоефективності, не варто забувати про сонцезахист, а також про достатній рівень природного освітлення. Якщо вікна виходять на тіньову сторону, то бажано обирати конструкції, виготовлені на базі низького профілю, такого як WDS 6S. В такому випадку світловий проріз буде максимально розширено, і ви отримаєте більше сонячного світла.
Для вікон, що виходять на сонячну сторону — східну або південну — пріоритетним буде ефективний сонцезахист. Його можна забезпечити, встановивши склопакет, укомплектований:
- Сонцезахисним (рефлекторним, світловідбиваючим) склом,
- Мультифункціональним склом, що об'єднує функції сонцезахисту і енергозбереження,
- Тонованим склом (для тонування використовується спеціальна плівка або забарвлення скла в масі).
Комплектація конструкцій склопакетами з сонцезахисними елементами дозволяє знизити перегрів приміщення в літню спеку. Завдяки цьому не тільки підвищується рівень комфорту, але і знижуються витрати енергії на кондиціювання (а значить — і витрати на оплату електрики)