Салон Вікон і Дверей в Ужгороді

Догляд за плісе

Спробуємо розібратися як доглядати за шторами (жалюзями) плісе
Головною відмінною рисою штори-плісе є полотно незвичайної форми: тканина з горизонтальними зморшками по всій довжині.
Гармошка з тканини скроєна таким чином, що виглядає однаково, як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.
Безперечно, будь-який інтер'єр буде виглядати стильно і нетривіально, якщо в оформленні вікон будуть використані плісировані штори. Цей вид штор відрізняється цікавою фактурою і різноманітністю забарвлень і матеріалів. Завдяки полотну з поліестеру класичні плісировані жалюзі відмінно тримають форму, не вигоряють на сонці і не схильні до дії ультрафіолету.І для того, щоб ваші плісе жалюзі прослужили якомога довше, варто ознайомитися з правилами догляду за ними.

Профілактичний догляд

Плісировані штори оброблені спеціальним пилевідштовхуючим складом, тому вони практично не забруднюються і дуже легко чистяться. Під час прибирання в приміщенні можна просто періодично протирати вологою губкою або пройтися уздовж складок пилососом.
На відміну від міцних штор з поліестеру, паперові жалюзі плісе хоч і коштують набагато дешевше, але вони вкрай недовговічні, а їх чистка може обмежуватися тільки акуратним протиранием складок сухою ганчіркою.
Інструкція по чистці
штор-плісе
  Якщо ж ви затіяли генеральне прибирання, ви легко можете випрати плісировані штори з поліестеру вручну (в машинці прати категорично не рекомендується!).

  1. Перш за все, потрібно зняти плісе жалюзі з вікна. Для цього візьміть викрутку і відкрутите затискачі в місцях кріплення штор до верхньої планки.
  2. Виберіть таку ємність для прання, ширина якої буде більше ширини штори. Додайте в воду засіб для чищення для ручного прання з pH нейтральним складом, що не містить відбілювачів, їдких кислот, хлору і кондиціонерів. Температура води не повинна перевищувати 30 градусів.
  3. Опустіть в воду плісироване полотно, попередньо склавши його. При сильній забрудненості можна замочити штору на кілька годин. В процесі прання акуратно розпрямляйте плісировану тканину у воді і періть, намагаючись не сильно деформувати матеріал.
  4. Прополощіть штору-плісе під теплим душем. Тканина з поліестеру легко відмивається, тому найкраще полоскати штору без використання щіток і жорстких мочалок. Після полоскання складіть полотно в воді гармошкою, витягніть і дайте воді стекти.
  5. Для сушіння штори повісьте її в складеному вигляді. Можна час від часу розкривати і закривати штору, щоб висихання йшло швидше. Вкрай не рекомендується сушити жалюзі-плісе на опалювальних приладах, гладити праскою або вішати їх біля джерела високої температури.
  6. Тільки після повного висихання (повинно пройти більше 12 годин після прання) можна закріпити штору назад на вікно.

  Що важливо знати при чищенні штор-плісе?

  • При догляді за шторами-плісе ці поради допоможуть вам уникнути пошкодження штор.
  • Під час вологого чищення стежте, щоб вода не потрапляла в механічні частини жалюзі.
  • Не використовуйте для протирання вікон спиртовмісні кошти.
  • Періодично провітрюйте приміщення, щоб уникнути появи конденсату на шторі.
  • У саунах, басейнах, spa-салонах або ванних кімнатах використовуйте плісировані жалюзі з водовідштовхувальним просоченням. У приміщеннях з підвищеною вологістю також не рекомендується встановлювати плісе з електроприводом, тому що волога згубно відіб'ється на роботі електроніки.
  Знаючи всі нюанси догляду за шторами-плісе, ви зможете підтримувати чистоту ваших штор, не побоюючись за їх стан. Тепер ви будете насолоджуватися стильно підібраними шторами, а ваші плісировані жалюзі прослужать вам ще дуже довго!
  Компанія "ВінДекор" пропонує штори плісе не тільки різних кольорів, але і з оригінальними малюнками, орнаментами, фактурами. Ми пропонуємо найсучасніші рішення, ретельно стежимо за новинками ринку, тому готові жалюзі плісе обов'язково стануть найбільш стильним елементом кімнати.
  А найголовніше - на виготовлення замовленої клієнтами конструкції ми витрачаємо мінімально можливий час.
  Ви можете залишити заявку на прорахунок або замір штор плісе, а також дізнатися про наявні акції і сезонні пропозиції.

  Що таке штори плісе ви можете дізнатися на сторінці про плісе.