Салон Вікон і Дверей в Ужгороді
Мульті спліт-системи
Чому кондиціонери Gree
Більш 111 млн. користувачів в світі
Gree - визнаний світовий лідер у виробництві сучасної, надійної та функціональної кліматичної техніки. Устаткування компанії широко представлено в більш ніж 100 країнах по всьому світу.
0.2% статистика відмов
Статистика відмов становить не більше 0,2%. Такого показника вдалося досягти багато в чому завдяки дотриманню високих стандартів якості готової продукції і глобальному контролю на всіх етапах виробничого процесу.
Більше 100 партнерів в Україні
Висока якість збірки і контроль всіх технологічних процесів гарантують бездоганну роботу кожного кондиціонера Gree. Сервісне обслуговування і гарантійний ремонт проводять виключно авторизовані сервісні центри і офіційні дилери компанії.
Стандарт ISO 9001
У 2004 році з метою впровадження ефективної системи екологічного менеджменту та промислової безпеки Gree отримала сертифікати стандарту ISO 14001 та OHSAS 18001.
Понад 200 тис користувачів в Україні
Кліматичній техніці Gree довіряють створення мікроклімату в приватному будинку і на комерційних об'єктах. За 16 років в Україні обладнання було встановлено в офісах найбільших національних компаній, в аеропортах і банках, консульствах і торгових центрах.
18 років в Україні
З 2000 року сотні тисяч користувачів по всій країні змогли оцінити високу надійність і бездоганну якість обладнання, переконатися в ефективності енергозберігаючих технологій і створити дійсно комфортний мікроклімат в будинку і офісі.
GREE - СВІТОВИЙ ЛІДЕР В ІНДУСТРІЇ КОНДИЦІОНЕРІВ
Безкоштовна консультація
Менеджер допоможе вам з точним розрахунком вартості
кондиціонера і підскаже про наявні акції
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності